| MrSpooky a întrebat:

Hallo all!
Am o problema cu internetul...Am ore la care nu imi merge si spune ca Pagina nu s-a putut incarca, deoarece serverul nu a trimis date si bineinteles ca doar mie imi apare asa celorlalti amici le merge foarte bine internetul...
Cum pot remedia problema?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Twatwaffle a răspuns:

De ce nu suni la ei? Presupun ca sunt din oras... Spune-le ca schimbi providerul daca nu rezolva. Daca ceilalti prieteni au tot de la ei (si le merge), poate sa fie o problema doar in zona ta. Oricum ar fi, ei trebuie sa rezolve, doar ii platesti fix pentru asta.

5 răspunsuri:
| Twatwaffle a răspuns:

Aveti net de la acelasi provider? Ai modem? Eu aveam un modem tampit, imi cadea netul din doua in doua ore; mi l-au schimbat cand i-am amenintat ca reziliez contractulbig grin.

| MrSpooky explică (pentru Twatwaffle):

Am net prin cablu...

| Twatwaffle a răspuns (pentru MrSpooky):

De ce nu suni la ei? Presupun ca sunt din oras... Spune-le ca schimbi providerul daca nu rezolva. Daca ceilalti prieteni au tot de la ei (si le merge), poate sa fie o problema doar in zona ta. Oricum ar fi, ei trebuie sa rezolve, doar ii platesti fix pentru asta.

| pozeanimate a răspuns:

Cati ani ai?

| MrSpooky explică (pentru pozeanimate):

Daca nu ai nimic bun de zis, vezi-ti de mucii tai!

| pozeanimate a răspuns (pentru MrSpooky):

Pai crezi ca am intrebat asa la misto
poate tatal tau tia blocat anumite ore la internet
daca zici ca ai ore anumite cand nu mergewinking