| Panteraa a întrebat:

Nu mi se incarca facebook-ul. De ce? Imi da:

Nu s-au primit date
Pagina web nu se poate încărca, deoarece serverul nu a trimis date.
Iată câteva sugestii:
Reîncărcaţi această pagină web mai târziu.
Eroare 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE): Serverul a închis conexiunea fără a trimite date.

Am incercat sa intru si de pe mozila si la fel nu pot. In rest pot intra pe orice. Cum pot remedia? Dau funda. PS: Am sters si istoricul de pe ziua de azi dar nici un rezultat.

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

De cat timp nu iti merge? Sigur iti va porni, rezista si tu o ora-doua.

| Panteraa explică (pentru Deliiiia):

Mi-a revenit. De vreo jumate de ora nu mergea.

| Deliiiia a răspuns (pentru Panteraa):

Ok, ma bucur.

6 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Blocajul poate aparea pe perioada cit antivirusul isi ia update-le de pe net si el inchide ori ce alt acces in afara lui pe net.
Sarbatori fericite!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Facebook-ul functioneaza. A fost o defectiune. Ce atata agitatie pentru un Site de socializare?
*-*

| cristiiiiiii a răspuns:

Cred ca este de la net...

| vampir004 a răspuns:

Nu stiu sigur ce are ca si mi-e mi se intampla si nu pot sa intru