| XxFlaviaxX a întrebat:

Hallu TPU! Cine ma ajuta si pe mine? Stiti programul acela "Official liker"? mda... pai l-am folosit si am facut 400 de like-uri la poza de profil pe langa celelalte pe care le-am avut, dar cele 400 de like-uri sunt de la to felul de persoane necunoscute, deci, va rog, nu-mi zice-ti si mie cum sa le anulez, daca se poate. E urgent. Va raman datoare. Dau si funda, doar sa dispara acele like-uri "problema".
Va multumesc anticipat :*

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu sunt like uri "problema", sunt like urile pe care ti le ai dorit tu pentru a fi mai cool, de scapat de ele nu mai scapi

| K0sti a răspuns:

Cand te mananca in popu asa patesti! Sa le stapanesti sanatoasa!