| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda celui care imi da si mie cateva sfaturi sa fac minim 50 like's la o poza de profil pe FaceBook. Va rog nu imi sugerati tot felul de pagini care ma ajuta sa fac like's sau sa imi puneti intrebari de genu : "Cu ce te ajuta like-urile?"
happy
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ForYouBaby a răspuns:

Pei in primul rand daca ai prieteni putini pe facebook nu o sa ai cum sa primesti minim 50 de likes, iar in al doilea rand nu trebuie sa faci ceva exagerat si iesit din comun pentru a primii trebuie doar sa iti pui o poza de profil frumoasa care atunci cand lumea o vede ca zica "wow ce draguta poza" happy restul va veni de la sine happy oricum sunt sigura ca esti dragut/a asa ca nu ai de ce sa iti faci griji happy

| anonim_4396 explică (pentru ForYouBaby):

Mersi, dar la 270 de prieteni nu fac eu 50 like's happy

| ForYouBaby a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistit ca o sa faci nici eu nu am mai multi laughing am pus poze dragute si am primit chiar si 85 asa ca stai calm nu este un capat de drum o sa primesti :*:* ai incredere :*!