| katalinakarina a întrebat:

Heeei TPU. ieri mi-am luat un iPhone 4s, sunt in reteaua frog (cosmote) si nu stiu cum sa fac sa-i activez internetul. am sunat la ei, si robotul ala spune ca imi trebuie o aplicatie, dar nu am inteles exact cum se numeste, zice ceva de genul iCent... cred. e asta aplicatia? si daca da, imi dati un link de unde as putea s-o descarc... va rog.

2 răspunsuri:
| alexax a răspuns:

Du-te cu telefonul al un shop Cosmote iti rezova ei problema sau la un service gsm dai 20-30lei si iti arata ei.

| SpeedMax a răspuns:

Setari internet apoi creare retea.
Nume : webnwalk
APN : wnw
Nume utilizator :wnw
Parola : wnw
Proxy : Nimic
Autentificare: Pap sau Chap In caz ca nu ai selecteaza optiunea care contine cele mai mule dintre ele.
Autentificare: Normala
HTML