| Mioara95 a întrebat:

Heeeiii...help me! am un laptop Toshiba satellite c855 1DK si are bluetooth incorporat dar nu mai stiu cum sa il activez ca nu il gasesc, acum doua zile mi-am trimis niste poze din telefon in laptop dar nu stiu cum am facut. help me! deci driverul e instalat pentru ca l-am folosit acum doua zile dar nu stiu cum am facut pentru ca m-am chinuit sa il fac si habar nu am cum am reusit.

1 răspuns:
| M1hai a răspuns:

Ia-ti driver genius si gasesti driverul corect si iti va merge happy