| yasana a întrebat:

Heei! am un web incorporat in laptop si tot incerc sa il instalez. Ok, l-am instalat si cand am incercat sa`mi vad imaginea, aceasta era un fundal negru. Va rog spuneti-mi cum as putea rezolva aceasta problema. Dau FUNDA:*

1 răspuns:
| Timberged a răspuns:

Ce windows ai si de cind e laptopul? Pina acum cum a mers? Aveai alt windows? E probabil o problema de driver sau e webcamul defect. Trebuie sapat pe net dupa driver, daca driverul e problema.