| Mely134 a întrebat:

Heei TPU, am o problema cu un leptop Toshiba C-50, il am de puțin timp si acum am vrut sa-i inserez cd-ul, dar Nu-i gasesc butonul, am apăsat peste tot,am cauat in setări peste tot. Su tot nu reușesc sa-i deschid acel loc unde se inserează cd-ul. Sper sa ma ajute cineva, va multumesc mult.

3 răspunsuri:
| DrGeorge a răspuns:

Salut,

Majoritatea modelelor din categoria C-50 nu au unitate optica (exemplu C50-B-14D).

Au doar o bucata de plastic care ii tine locul, in caz ca vrei sa iti pui.

Din ce imi dau seama nici al tau nu are.

| darrio2007 a răspuns:

Si eu am tot un C-50 cumparat de 2 saptamani.Nu are unitate optica.Si mi-am luat asa ceva.Sursa:http://www.edigital.ro/......74817.html

| K0sti a răspuns:

Pai daca nu are unitate optica, ce sa deschizi? Da tu insista, apasa in continuare, poate ai noroc...