| IonuţR1995 a întrebat:

Azi cand am vrut sa deschid laptop-ul si am apasat pe butonul de power, a inceput sa sune o alarma tare de la el, nedumerit am apasat iar pe butonul de power sa-l inchid, atunci s-a oprit. Si am dat sa-l deschid iar imediat, si laptop-ul a pornit normal. A mai patit cineva asa ceva? Ar exista vreo problema?! straight face

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat si era din cauza ca procesorul era supraincalzit si de aceea s-a pornit alarma. Nu stiu daca la tine a fost din aceeasi cauza ori alta.

| BogdanDavidZ a răspuns:

Probabil cand l-ai inchis ultima data nu l-ai inchis de tot si poate a ramas la vreun videoclip

| IonuţR1995 explică (pentru BogdanDavidZ):

Inainte sa-l inchid, inchid absolut tot (chrome/skype/etc). Dar laptop-ul era 100% inchis.

| Truyka_Floryn_1998 a răspuns (pentru IonuţR1995):

Daca se aude un bip repetat la 2secunde e din cauza ramilor bafta