| LoRdSaN a întrebat:

recent mi-am pus windows 7 PE leptop ca aveam lag PE 10, iar intr.o dimineata voiam Sa sterg praful de pe leptop luasem o corps Putin umeda,deschid leptopul sii stergeam ecranul SI vad ca se porneste singur,atunci am apasat pe butonul de pornire SI oprire SI mi-am continuat treaba
Dupa pornesc leptopul SI arata doar logoul samsunt dupa care nimic altceva doar apărea si dispărea o un ecran negru total e ar putea sa fie si de ce,oare e stricat placa video,hdd, sau procesoru.

1 răspuns:
| albonifiras06 a răspuns:

Se poate sa fie o multitudine de probleme, iti recomand sa-l duci la reparat.