| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Pe facebook uneori cand trimit o cerere de prietenie nu ajunge la persoana la care am trimis-o. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Stardust_3152 a răspuns:

Daca dai click pe persoana si inca scrie friend request send, inseamna ca ori ti-a respins, ori nu a vazut-o. Daca tot apesi Add As Friend si nu iti apare nimic, mai asteapta un pic, si mie mi s-a intamplat. big grin

3 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

Trimite-i mesaj.

| d00ris a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Daca persoana nu se baga la tine in lista inseamna ca acea persoana nu vrea sa te aibe ca prieten si te ignoraa sau nu ti-a dat nici ignore nici accept si tu ramai in lista lui de solicitari. mai incearca sa trimiti o data big grin funda?

| Geaninazicesasaripegeam a răspuns:

Da`mi si mie linkul d l proff. taw d fb;]!