| AleHh a întrebat:

Heeia TPU! Stie cineva cum pot face chestiile alea [e facebook cu 'se simnte fericit, incantat, grozav; asculta...; se uita la. '?

Funda :3.

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Trebuie să îți setezi fb-ul pe engleză.
Unde scrie La ce te gândești? apare acolo pe bara aceea gri un ceas, un aparat foto iar lângă aparatul foto apare un smiley face.Dai pe el, și alegi de acolo ce stae vrei(listening, reading etc).

2 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Îţi dai shut down la viaţă mă copil care se bazează pe căcaturi.

| sunmiley a răspuns:

Trebuie sa ai facebook in engleza, iar mai apoi, cand iti pui o poza etc., ai in partea de joc un emoticon ii dai pe el si iti alegi....CAm asa e, cred...