| JuanCarlo26 a întrebat:

Cum pot sa fac si eu la facebook chestiile alea gen " happy se simte fericit...etc"?big grin

Răspuns Câştigător
| Fluturash_Alle_1998 a răspuns:

Mai întâi trebuie să-ţi setezi profilul pe limba engleză, iar emoticoanele îţi vor apărea singure. Sper că ţi-am fost de ajutor.

3 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Asta sunt si eu curios sa aflulaughing

| Pikachu456 a răspuns:

Se numesc Emoticoane si ar fi ceva de genu : >:o :'( 3happy :3 big grin Ohappy straight face]

| JuanCarlo26 explică (pentru Pikachu456):

Nu emoticoane-le... ceva de genu "xyz happyse simte fericita, sau xyz straight face este serioasa" s.a.m.d...