| ali_2217 a întrebat:

Heellppp! Am iphone 4 32GB iar atunci cand conectez cablul se deschide itunes si imi pun ce am nevoie bla bla si cand il scot imi sterge unele aplicatii... stie cineva dc? funda!

1 răspuns:
| xForSpeedx a răspuns:

Daca te referi la cablu de date inseamna ca ori are calculatorul virusi ori telefonul are o defectiune, daca te referi la cablu de inccarcarehee hee) chiar nu stiu
Dar daca daca zici ca se sterg fisiere din el inseamna ca sigur e o problema din cablu ori telefon, te sfatuiesc sa te duci la firma de unde l-ai cumparat.