| doglover23 a întrebat:

Heey. De ceva timp imi merge netul foarte prost. Si nu ma refer la semnalul Wi-fi, ci la browserul Google. Cand deschid o fila noua, dureaza o vesnicie pana se incarca iar cand apas pe unul din marcaje, din nou dureaza o gramada pana se incarca. Dar apoi merge bine. E foarte enervant ce se intampla. Care e problema? Cum pot sa o repar? Funda raspunsului care merge.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Incearca sa reinstalezi browser-ul, sau daca nu vrei asta, macar din setari mai goleste din datele vechi. https://support.google.com/chrome/answer/95582?hl=ro

| Jipa95 a răspuns:

Mai intai de toate, descarca-ti Ccleaner, un soft care elibereaza toata memoria cache a browserului, istoricul, si mai toate cele ce ingreuneaza browserul. Daca problema persista, dezinstaleaza-ti si instaleaza-ti browserul din nou.

Bft!

| doglover23 explică (pentru Jipa95):

Mi-am descarcat CCleaner si n-a mers. Mi-am reinstalat Browserul si acum merge si mai rau... straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Ccleaner.dar daca tii la marcaje, ti le sterge.