| LitaKamelya a întrebat:

Heey lume! Eu cam de cateva saptamani mi-am facut un blog. Iar acum vreau sa ii fac si traducerea in engleza. Asa ca am salvat blogul in calculator dupa care am bagat pe google translate la traduceti document. Bag documentul respectiv cu blogul si imi apare traducerea doar ca in acelasi timp imi da si eroare si nu pot folosi traducerea. Cum as mai putea sa fac ca sa traduc blogul din romana in engleza?

Răspuns Câştigător
| Alovelyteen a răspuns:

Bună! nu e indicat să foloseşti google translate pentru o traducere bună.Dă-mi un mail cu blogul tău şi voi încerca eu să te ajut! O seară bună! alovelyteen@yahoo.com