| Artemisia a întrebat:

Heeya.De ceva timp imi apare un ecran albastru cu tot felul de texte care imi spun ca Windowsul s-a oprit din cauza unor probleme tehnice. Mi s-a mai intamplat asta.Era din cauza memoriei care era full.Acum memoria nu e full, dar tot se mai intampla sa imi apara ecranul albastru, iar eu trebuie sa inchid laptopul pentru a functiona din nou. Oare din ce cauza sa fie? Se poate sa fie din cauza ca am instalat ceva programe recente? (am instalat Rainmater cu cateva skinuri si teme).
Deci, ce as putea sa fac, sa rezolv problema?

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Cred ca stiu problema uite aici http://ro.wikipedia.org/wiki/Blue_Screen_of_Death,poate fi rezolvata un unele cazuri, dar e periculos pentru ca poate ca pc-ul sa iti moara, daca ai xp atunci ai 50% sanse ca pc-ul sa moara si 50%ane ca a il poti reface, citeste pe ce ti-am dat eu acolo si vezi ce poti face.

| bogdan324 a răspuns:

Scz de greselile de gramatica dar ma grabeam

| Florinel a răspuns:

Este o eroare de soft, mi s-a intamplat si mie, trebuie doar sa il formatezi si se rezolva. tongue :*