| GiovanniVDM a întrebat:

Hei, am facut o achizitie valida pe steam in steam market scrie ca pot vinde in item pe data de 4/19/2017 si sunt deja in aceasta data si tot nu pot accesa market-ul. Imi apare exact asa:

The Market is unavailable for the following reason(s):
It appears you've made a valid purchase on the Steam Store, but it's not 30 days old yet.If nothing further occurs to restrict your access, you'll be able to use The Community Market on ‎19‎/‎04‎/‎2017‎ ‎12‎:‎28‎:‎23.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca data si ora nu sunt inca corecte, ora Romaniei este cu multe ore inaintea celei din America, acolo putand inca fii ziua de 18/04.

1 răspuns:
| madalinfindrihan a răspuns:

Fusul orar e diferit, mai așteaptă cateva ore.