| kagom3 a întrebat:

Help! am o imprimanta pixma mp 250 series, si am scapat o agrafa acolo unde se tine hartia si sa deviat de acolo si a intrat mai inauntru acolo unde se printeaza..si acum nu mai merge hartia cand trebuie printata, merge putin si se opreste...ce sa fac? va rog ajutor..cum pot scoate agrafa de acolo? fara sa afle [parintii ca am stricat-o, va rog ajutor urgent!( scuze de categorie e cea mai vizitata si eu am nevoie de raspuns urgent)

Răspuns Câştigător
| srg a răspuns:

Poti incerca cu un magnet. Daca spatiul nu iti permite sa ajungi cu magnetul acolo, poti folosi o sarma: intr-un capat al sarmei tii magnetul, iar cu celalalt capat cauti agrafa.