| crdiana a întrebat:

Hei, am nevoie de putin ajutor. Mi-am luat un Samsung GT-S3350, toate bune pana cand incerc sa scriu un mesaj si cand apas pe o litera, mi se inchide telefonul. Pur si simplu. Se restarteaza singur, il inchid il deschid etc, tot la fel. Ma documentez pe net si vad ca trebuie sa imi resetez nu stiu ce setari, ceva legat de setarile din fabrica, oricum, am facut chestia asta, mi s-a sters totul din telefon dar avea copii de siguranta si, in sfarsit, am reusit in cele din urma sa trimit un mesaj. Dar din nou mi s-a inchis atunci cand am vrut sa trimit alt mesaj. Ce pot sa fac? Ati patit asa ceva?

2 răspunsuri:
| victoria2007 a răspuns:

Si eu patesc asa la Nokia mea. De obicei cind vreau sa fac vreo poza, se inalbeste ecranu si se restarteaza. Chiar din primele zile cind l-am cumparat! de obicei ii mai eliberez din memorie, dar cauza nu o stiu nici eu din pacate. La prietena mea cu un telefon exact ca al meu la fel se intimpla asa. (nu te-am ajutat cu nimic, dar macar stii ca nu esti singura happy )

| crdiana explică (pentru victoria2007):

Ce-i drept ma incalzeste asta putin. Dar totusi poate este cineva care ne poate ajuta. Poate e ceva ce as putea sa-i fac eu inainte sa-l duc la reparat.