| alice25 a întrebat:

Hei, am o imprimanta HP deskjet d1460 si nu pot sa imprim un document, adica nu pot sa printez, nu merge si nu stiu de ce, daca dau sa printez si dau ok nu se intampla nimic, ce sa fac?
am cartusul plin, cel negru. nu stiu ce sa fac.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Asigura-te ca imprimanta ta comunica corect cu pc-ul sau laptopul. Daca nu ai instalat driverele sau nu sunt cele compatibile, nu ai cum sa printezi cu succes documentele dorite. Intra pe site-ul oficial HP si cauta driverele si programele potrivite pentru modelul tau. Am sa te ajut eu putin.
http://h10025.www1.hp.com/......reCategory
Selecteaza sistemul tau de operare (xp, vista, win7) si descarca de acolo driverele compatibile.