| faranume99972 a întrebat:

Hei. Am o intrebare cum as putea sa aflu parola propriului meu cont de facebook. Sa va explic am ragas conectata pe contul meu si nu imi mai amintesc parola si as vrea sa imi pun alta dar cand merg la setari si la parola imi cere actuala.CE SA FAC!? Ajutati-ma va rog. FUNDA!

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Mai poti schimba parola daca iti aduci aminte ID-ul si Parola de la Yahoo Mail.

Cand intrii pe facebook bagi ID-ul si o parola la nimereala, o sa-ti zica ca nu ai bagat parola corect si alegi ca ti-ai uitat parola, apoi o sa te puna sa alegi o metoda, o alegi pe aceea cu codul, intrii pe Yahoo Mail si o sa primesti un mail cu un cod, bagi codul acela in casuta de la facebook unde o sa-ti ceara dupa ce ai ales metoda, dupa ce ai bagat codul corect o sa te puna sa-ti alegi o noua parola, o bagi si dai OK si gata ai parola schimbata.

In caz ca nu iti mai stii parola de la Yahoo Mail poti sa vezi care este a doua metota, din cate imi aduc aminte nu are legatura cu Yahoo Mail, parca e cu numarul de telefon, uita-te sa vezi.

Succes!

| paulciul123456789 a răspuns:

Salut. dai acolo unde scrie ca ti-ai uitat parola acolo cand intri sa te conectezi si dupa dai sa iti trimita un cod si dai sa ti-l trimita prin e-mail si intri pe yahoo-ul tau si vezi codul il scrii si te lasa sa schimbi parola fara sa o sti pe aia actuala. bafta happy

| faranume99972 explică (pentru paulciul123456789):

Nu scrie nicaeri ca ti-ai uitat parola sad

| paulciul123456789 a răspuns (pentru faranume99972):

Cand dai sa te deconectezi de pe fb dupa dai sa te conectezi si scrie mic acolo unde trebuie sa scrii parola un pic mai jos scrie asa "ai uitat parola " si dai pe aia happy