| AlexandraDraalex a întrebat:

Hei! Am o intrebare vreau sa instalez o aplicatie si imi spune ca acest dispozitiv nu este compatibil pentru aceasta versiune...ce inseamna asta?laughing nu inteleg de ce nu merge la alte aplicatii merge.

Răspuns Câştigător
| Rox1234 a răspuns:

Problema asta o am si eu si crede-ma e super enervanta si nu ii dau de capat..ma rezum la chestia ca are o versiune prea veche respectiva aplicatie!winking

| AlexandraDraalex explică (pentru Rox1234):

Pai si ce trebuie sa fac sa mearga?laughing

| AlexandraDraalex explică (pentru Rox1234):

Ok si..nu o sa pot sa o instalez niciodatA?laughing

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci,problema e telefonul.Probabil ai un telefon mai vechi si de aceea nu merge.Prin vechi ma refer la cele aparute acum cativa ani.(gen Samsung galaxy s2 sau un telefon ieftin de la ofirma necunoscuta).Din pacate, nu se poate face mai nimic in legatura cu asta, doar sa iti comperi alt telefon. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?