| Katherineeeeee a întrebat:

Hei, am o nelamurire! Am 2 pagini de facebook : No Rules(86 like) si Make you Smile (64 like)
si problema sta in felul urmator... cand postez o poza sau coment sau status sau orice pe NO RULES. ia cateva zile sa strang 2 like. dar cand postez pe MAKE YOU SMILE dureaza doar cateva minute desi sunt mai putini. de cepuppy dog eyes?crying(((((((

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

Tu postezi fiindcă vrei likeuri și popularitate sau pentru că îți place? Poate pentru că la prima pagină lumea a dat like de treflă / fiindcă i-ai rugat tu / nu au avut altceva mai bun de făcut, și, drept urmare, nimeni nu se obosește să îți vadă postările. Iar la a doua pagină, au dat like persoane chiar interesate de ceea ce ai de spus. happy