| plic123123 a întrebat:

Vreu sa aflu daca ma place sau este doar o fata de treaba si ma considera un amic? ( cand mai postez cate o poza pe facebook imi da like/coment, am vorbit de cateva ori cu ea pe facebook cateva ore bune in care glumeam si povesteam, nu sunt un baiat prea popular si nu prea primesc multe like'uri de la fete sau ceva de genu ) Va multumesc, sper ca nu v-am plictisit! Bafta!

Răspuns Câştigător
| r3ally a răspuns:

Daca o fata iti da like-uri sau comm-uri pe facebook nu inseamna neaparat ca ii place de tine. Pur si simplu e sociabila! Daca chiar vrei sa afli daca te place de ce nu o intrebi? Sfatul meu e daca nu ai vazut-o niciodata "face 2 face" si va cunoasteti doar prin intermediul netului renunta la idee. Nu iti fa prea multe ganduri la o relatie virtuala la distanta, e nevoie de mai mult decat un web ca sa o mentii! E nevoie de atingeri, saruturi si multe altele care nu vei putea sa i le oferi tu! Si intr-un final o va face altul iar tu o sa suferi aiurea. Bafta happy

| plic123123 explică (pentru r3ally):

Ne stim face 2 face nu e ceva virtual doar ca nu prea avem unde sa ne intalnim eu sunt la faculta ea e la fostul meu liceu

2 răspunsuri:
| plic123123 explică:

Vreau sa adaug, o cunosc personal, dar nu ne prea intalnim si vorbim mai mult pe net