| CrazYDroP a întrebat:

Am 2 intrebari legate de Facebook.
1. Daca dau like unei pagini, acea persoana care are pagina poate avea acces la profilul meu?
2. Daca sunt in grup cu cineva, pe care nu il am la prieteni, acel "cineva" imi poate vedea pozele ca si cum e un prieten?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| jumpno a răspuns:

Pai depinde... La poze poti folosi setarea "doar prietenii" la care doar prietenii o pot vedea sau daca e pe "oricine " tio poate vedea oricine
Mai demult exista o functie la care doar prietenii se puteau uita la tine pe profil (acum nu crd ca mai e ) funda?

| CrazYDroP explică (pentru jumpno):

Asta stiu si eu, daca nu mai raspunde nimeni iti voi da tie funda!

2 răspunsuri:
| Sws_Ioana_1995 a răspuns:

Prima intrebare: nu a doua intrebare: da