| tpurotpuro a întrebat:

Hei.Am o problema.Am o prietena care si'a luat Samsung galaxy 5360 si nu stie cum sa'si adauge contacte la grupurile din agenda telefonica.Imi puteti explica cum sau sa'mi dati un link. Funda garantat!

1 răspuns:
| Rotaru_Laurentiu_1990 a răspuns:

Deci scrie nr ul de telefon al persoanei pe care il doresti dupa ce ai terminat da i adaugare contact o sa iti apara lista de cotacte si mai sus o sa c=vezi un plus, da-i pe el si o sa iti apara sa scrie numele persoanei etc de aici sper sa te descurci daca nu ai intelespoftim adresa mea de yahoo :laurcata21