| MxR a întrebat:

Hei am o problema. Ce as putea face ca sa vad pe youtube sau cand ma uit la un film pe internet pe "ecran complet"? cand dau pe ecran complet imaginea ramane in urma.Va rog mult.

Răspuns Câştigător
| EdEddEddie a răspuns:

Problema poate aparea din mai multe motive, dar cele mai probabile cauze sunt:
- browserul - incearca sa faci acest lucru folosind mai multe browsere: Chrome, Explorer sau Mozilla si vezi daca toate se comporta la fel;
- resursele calculatorului - modul full-screen foloseste mai multe resurse, daca nu ai un calculator cat de cat performant este posibil sa se intample ce spui...