| LoveAnime4ever a întrebat:

Hei! Am şi eu o mică problemă. De ceva timp îmi tot apar reclame pe Mozilla şi este destul de enervant. Cum aş putea face să le scot?

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Folosesti adblock.

| djdani2010 a răspuns:

Poti sa iti dezinstalezi browserul si sa il instalezi iarasi.
Eu iti recomand Google chrome.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Deschizi mozilla.Mergi si dai clcik urmatoarele: Tools-add ons. La get add ons, in casuta de cautare scrii: adblock plus si dai click pe "lupa". fierfoxul va cauta add on-ul ad block plus. E psibil sa gaseasca mai multe ad ons-uri dar tu dai clcik pe install la adblock plus.Are o iconita cu semnul care scrie ABP pe el.Il instalezi si dai restart la browser. Asta e.

| neca a răspuns:

Cu preamaritul adblock