| alinaandreea150 a întrebat:

Hei.
Am si eu o problema. Am un mouse usb, care se tot opreste. Functioneaza catva timp, iar dupa aceea se opreste. Oare nu-l citeste laptopul sau e din cauza lui?

Multumesc pentru atentie. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Robeertconstantin a răspuns:

Cel mai probabil are vreo intrerupere pe undeva.
cel mai bine este sa te duci cu factura si cu mouse-ul sa il schimbi.

| alinaandreea150 explică (pentru Robeertconstantin):

Mouse-ul e vechi, dar mi-am cumparat unul nou si tot asa facea. Doar ca pe cel nou l-am spart... dupa o saptamana.

| Robeertconstantin a răspuns (pentru alinaandreea150):

Atunci incearca la alta mufa usb, poate este de la laptop.

| alinaandreea150 explică (pentru Robeertconstantin):

L-am reparat. =]] Trebuie sa tin cablul intr-un mod ciudat, dar mersi. happy