| anonim_4396 a întrebat:

Hei! am si eu o problema. Am windows media player si DVD-RW chestia aia care se pot citi videoruile Bun. Problema e ca de fiecare data imi zice asta: Windows Media Player cannot play this DVD because a compatible DVD decoder is not installed on your computer. Mentionez ca am o copie a windowsului si am nevoie sa vad filme dar nu pot at wits' end. Ce ar trebui sa fac? HELP [-o<

2 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Instaleaza VLC. functioneaza garantat. il iei de aici: http://www.videolan.org/vlc/ si click pe butonul mare si albastru pe care scrie download vlc

| mariusvl_6613 a răspuns:

Reinstalez windowsu, daca nu descarca un program de filme, eu folosesc gom player si merge de minune, sau descarca alt windows media player, de preferat 11, ca e mai nou, bafta