| Alexandraa171 a întrebat:

Hei,am si eu o problema. Azi am facut upgrade de la windows 7 la windows 10. Dupa ce am terminat de instalat windows-ul, am intrat pe youtube sa ascult muzica, dar nu mergea sa aud si nici nu merge sa aud. Nu e vina la casti.Am incercat mai multe metode, dar din pacate fara succes. Daca voi stiti cum sa il rezolv va rog sa-mi scrieti.

Răspuns Câştigător
| togadam a răspuns:

Instaleaza sau fa update la placa de sunet, binenteles daca stii unde sa o gasesti ori astepti sa-si faca windows-ul update, mentionez ca windows 10 este inca in probe si unele piese nu ruleaza in confoormitate cu noile reinnoiri ale celor de la Microsoft, incerca sa instalezi ultimul driver al placii de sunet

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Alt Windows, alte drivere, nu ti se pare logic?
Asta daca ai noroc sa fie drivere pentru Win 10. Daca nu...ghinion!