| B3st1a69 a întrebat:

Hei am si eu o problema cu cs 1.6 am un laptop Acer 5733 si cand intru sa joc pe un servar imi scad fps la 20 din 100 si nu stiu daca e de la cs sau de la laptop.
cine ma poate ajuta si pe mine?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cred ca e de la net, il ai slab...

| DaniTDCI a răspuns (pentru lpavel):

Se numesc frame dropuri, lol dar prost informat esti si tu, netul nu are nicio legatura, e din cauza performantelor, nu raspunde aiurea daca nu stii, sau vrei sa te afli doar in centrul atentiei?

| DaniTDCI a răspuns:

Se numesc frame dropuri, e din cauza performantelor scazute ale laptopului, virusilor, driverului placii video neactualizat la timp sau a aplicatiilor ce ruleaza in fundal