| Alexandra123Ale a întrebat:

Hei.am strart'ul - de unde stig calc, sus... cum il pot muta jos? funda.

Răspuns Câştigător
| sincer a răspuns:

Dai click dreapta pe bara si deselectezi "LOCK THE TASKBAR" apoi cu mause-ul iei startul cu click stanga (exact cu iei un folder cand vrei sa il muti) apoi il muti pe o laterala si apoi jos, dupa ce ai terminat operatia asta selectezi la loc optiunea "LOCK THE TASKBAR". bafta.

| Alexandra123Ale explică (pentru sincer):

sad. am inteles ce trebuie sa fac, dar nu pot sa o iau.thinking

| Alexandra123Ale explică (pentru Alexandra123Ale):

Aaa. am reusit acum, eu selectasem lock the taskbar. mersi.

| sincer a răspuns (pentru Alexandra123Ale):

Cu mare placere, ma bucur ca ai reusit.