| Dan193 a întrebat:

Wow imi facusem un cont nou cu 2 luni in urma aici, pentru ca nu-mi puteam aduce aminte userul si parola astuia vechi. Acum cateva zile mi-am curatat si restartat telefonul. Intru pe TPU si din prima pun mailul si parola contului vechi ...nu-mi aduc aminte contul nou xD pentru ca mereu era salvat. Ce sa fac? Eram destul de activ si facusem progres pe contul nou...

1 răspuns:
| mentholinks a răspuns:

Trimite un mesaj la admin cu problema ta, dar daca nu mai stii nici macar mail-ul practic sunt 0 sanse sa-ti recuperezi contul.