| BiancaBibs a întrebat:

Hei! Am un HTC One S si de ceva timp Super Su imi tot face probleme.Acum probleme in ce sens, adica imi inchide telefonul si cand il deschid imi cere sa il upgradez, iar atunci cand dau sa se upgradeze se inchide, se deschide ca si cum ar fi totul notmal dar in loc sa imi apara deskop-ul imi apare ecranul alb cu HTC scris sus cu verde si urmatorul mesaj cu rosu: "This build is for development purposes only
Do not distribute outside of HTC without HTC's written permission.
Failure to comply may lead to legal action "
Sta un pic si se face ecranul negru si nu mai raspunde deloc.Ce pot sa fac? + Ca am o gramada de date importande si parole in el.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Incearca sa dai o resetare totala la telefon. Este cam ciudat ca apare asa ceva.

| tpuuser999 a răspuns:

Aparent s-a produs o greseala si ai un telefon care a fost folosit pentru teste, sau ai primit upgrade cu un soft pentru teste. Ar fi bine daca ai putea sa il de-rootezi si sa mai incerci inca o data sa-l upgradezi (daca se termina cu succes, poti sa-i faci din nou root). Altfel... cred ca trebuie sa gasesti o imagine oficiala si sa-l resoftezi.

Cu datele e cam mare problema, daca nu-l convingi sa porneasca si sa le recuperezi, sunt pierdute fara un service.