| sisimiki a întrebat:

Hei! Am un iph4 la mana a doua din Olanda. Faza e ca totul e in romana/engleza, dar Skype-ul sau Facebook-ul sunt in olandeza si e foarte naspa. De unde pot schimba limba pe aceste site-uri? De la setari din telefon sau de pe site-uri? Pls help me! Dau fundita:*

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

De pe site-uri o poti shimba nu din configuratiile telefonului.Dar nu garantez ca vei avea la skype telefonul fiind olandez si limba romana se poate sa il ai doar in engleza. Sper ca te-am ajutat!

| YoshiFan a răspuns:

Settings - General - International - Region Format - Romanian - Romania (pentru romana) sau Region Format - United States pentru engleza americana

| sisimiki explică:

Ok,de pe site-uri, dar de unde? Ca daca e in olandeza nu inteleg nimic laughingmai ales ca e o limba care nici macar cu engleza nu se aseamanastraight facesi nu vreau neaparat in romana...macar engleza.