| Lazar_Liliana_1945 a întrebat:

Hei! Am un Samsung Galaxy sII si de curand am achizitionat un nou card SD (4gb). Vreau sa mut pozele, muzica etc. din memoria telefonului pe card. Cum fac? Multumesc anticipat pentru. raspunsuri!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Pai ai 2 variante:
1. Dupa ce iti cumperi cardul de memorie, il pui la telefon, conectezi telefonul la calculator si multi fotografiile si restul (muzica, filme etc) pe card.
2. Folosind un file manager, muti fisierele din memoria interna pe card direct.
Sfatul meu e sa iei macar 8/16gb. 4 is cam putini...