| sweetistaaaa a întrebat:

Hei! Am un sdamsung galaxy y young si mi-am activat astazi o extraoptiune cu 150 Mb dar nu stiu cum o activez. Sunt pe COSMOTE. In mesaj spune doar ca am activat'o si ca 3 euro au fost retrasi dar cand intru pe messenger imi spune : " Dispozitivul nu are conexiune de date. Activati optiunea din setarile dispozitivului pentru a utiliza pe deplin messengerul ".
Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Nervos123 a răspuns:

Ti-as propune sa te duci la un prieten care stie sau sa intri in setari si dai pe setari wireless sau wifi iti cumperi modem costa 50 lei min.