| Gabrielaa98 a întrebat:

Hei batting eyelashes Am un telefon Nokia 6300. Incerc de cateva saptamani sau chiar luni de zile sa vad de ce nu imi merge sa primesc date,muzica,teme de la alte telefoane. Nu se pune vreo problema din cauza memoriei. Cartela de memorie este mai goala si am destula memorie. Bluetooth`ul poate are ceva ? thinking Va rog ajutati`ma ! Dau funda la cine are cele mai multe raspunsuri echilibrate.

1 răspuns:
| Sebastian11x1 a răspuns:

Vezi sa fie bl setat vizibil, e de la bluetooth.dai o resetare generala