| iioonnuutt a întrebat:

Hei.am un telefon Samsung corby.toate bune si frumoase pana cand vreau sa intru pe internet apas pe icoana de internet si imi apare eroarea memorie insuficienta.am mutat de pe telefon pe card sa fac memorie si nimic.straight face ce pot sa fac va rog?puppy dog eyes
VA ROG SA IMI SCUZATI CATEGORIA DAR VREAU NET PE TEL crying(.

2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Incearca sa scoti cartela, sa o bagi in alt telefon si sa vezi daca tot asa face la deschiderea internetului. Daca problema asta persista, fa-ti drum pana la un magazin gsm, fie Orange/Vodafone/cosmote, si spune-le problema. Mie nu imi mergea netul ca am umblat in setari, si in 5 minute m-a rezolvat. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce la Dragoste si sex?