| anonim_4396 a întrebat:

Hei,
As vrea ca o persoana de pe Facebook sa nu-mi mai poata da mesaje, desi sa o pastrez la prieteni. Pot sa fac cumva sa scot mesajele pentru o singura persoana?
Multumesc happy

1 răspuns:
| trisoru a răspuns:

Nu cred ca poti restrictiona odata ce o ai in lista, in schimb poti sa nu o stergi cum spui tu dar sa te pui offline, va vedea daca dai like sau postezi ceva doar ca in chat te vede off, daca te deranjeaza asta nu stiu cum sa faci, sa il blochezi total, se pot bloca mesajele dar din partea tuturor, sa nu iti poata scrie cineva, nu in chat desigur! cand deschizi conversatia cu acea persoana ai rotita aia la chat si dai: apari offline in chat!