| AnaBubbles a întrebat:

Hei care este cel mai bun? Xbox 360/Xbox One/Playstation 2/Playstation 3/Playstation 4 sau ce alt ceva? Care sa fie cat de cat >ieftin(1000) Funda!

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Http://totallasttutorial.weebly.com/console/ps3-vs-xbox360

Asta dintre ps3 vs xbox 360. Apoi, ce naibii cauta ps2-ul acolo? =))? consola din anul 2000 tu o bagi cu ps4 din 2014 la comparat?
Deci o ordine personala si multi o sa imi dea dreptate este:
ps4>xbox one>ps3~=xbox 360>ps2.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Cel mai bun dintre acelea este PS4.
Cel mai bun dintre acelea sub 1000 de lei e PS3.
Nu se merită în opinia mea, jocurile te vor duce destul de scump cu banii... mai bine continui să te joci pe PC/laptop sau să-ți iei unul mai bun după ce mai strângi niște bani.

| Jipa95 a răspuns:

PS4 reda in prezent cea mai buna, clara si frumoasa grafica din toate consolele mentionate de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun de 1000 lei este Ps Vita

| AnaBubbles explică:

Am deja niste jocuri, le-a avut fratele meu, dar el a plecat (mi-au ramas mie), PS3-ul s-a stricat.De fiecare data cand jucam cu el, el castiga! Acum cat e plecat sa ma perfectionez si sa-l bat, cand vine! Deci este bun PS3?

| ShowBizZz a răspuns:

EU am Xbox si merge super, in opinia mea e mai bun ca ps3 dar daca vrei next gen ia ps4. Daca nu ai bani de dat pe online atunci cumpara ps3 ca e gratis.