| seby1806 a întrebat:

Hei! Ce parere aveti despre Bitdefender
Antivirus Plus 2017? Imi puteti da cateva sfaturi daca este bun sau nu... funda big grin

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cate stiu este cel mai bun program antivirus din lume, cel putin asa spun testele efectuate de unele laboratoare.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite un test de anul asta, din aprilie: http://antivirus-free.ro/......ws-10.html
E pe locul doi dar eu cred ca-i mai bun decat Avira.

| RAY a răspuns:

El nu e rau ce e rau e ca are buguri, acum poate s-a schimbat ceva, recomand avira free antivirus si extensi de antivirus pe chorme si mare atentie la ce descarci

| gelu1970 a răspuns:

E ok. Merita.

| Laura78 a răspuns:

Este foarte bun, chiar se afla printre cele mai bune antivirusuri!

| CiocanN a răspuns:

Poti incerca kaspersky. este un antivirus serios!