| iInfinityDarkness a întrebat:

Hei! Cine stie un antivirus care nu are timp de expirare? Pe care il pot folosi tot timpul fara sa expire trialul.

Răspuns Câştigător
| FantaZEW a răspuns:

Buna! Avast free este foarte bun, eu ti-l recomand il folosesc si eu si imi merge foarte bine, protejeaza si site-urile si toate fisierele din calculator :) http://www.avast.com/free-antivirus-download. Sper ca ti-am fost de folos ^^

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îţi recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 7 free (Avira 2013 free ori AVG 2013 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale.

| carlito8379 a răspuns:

Eu iti recomand IObit 3 ani tine

| TCosmin a răspuns:

Eu am ceea ce cauti. Lasa-mi un mesaj si mai vb.

| Railly a răspuns:

Eu am antivirusul Nod32. Incearca-l
Funda?

| vladiku a răspuns:

Nu exista asa ceva dar incarca avastul eu am licenta pana in 2039happy

| NarcysIonutz a răspuns:

Avast si AVG le'am avut pe ambele mai mult de 3 luniwinking (2012)

| ReDBuLLitiDAaripi a răspuns:

Nu exista antivirusuri de downloadat fara timp de expirare. Daca vrei un antivirus trebuie sati cumperi sau sa imprumuti de la cineva. Sper ca te-am ajutat. FUNDA?