| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPUhappystie cineva daca exista vreo modalitate prin care iti prelungesti licenta unui antivirus sau o faci sa nu expire? multumesc, ofer funditahappy

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Cel mai indicat este sa prelungesti licenta, cumparand produsultongue e in jur de 100 ron parca pe un an, la majoritatea.

| qrage a răspuns:

Da. il cumperi, il piratezi sau pui altul( de exemplu avira are 90 de zile free) happy

| Adrian199999999999996 a răspuns:

Cauti pe net serialuri pentru antivirusul tau, gen "avg internet security 2013 serial key" si il introduci unde-ti cere codul de licenta