| AlexMoss a întrebat:

Hei cum pot cumpara aplicatii de pe Apple store adica de unde bani trebuie sa pun cardul de credit sau platesc prin telefon si imi vine pe factura?

Voi primi un iPhone 3gs si nu stiu cum sa le cumpar

PS:Scuze pentru expimare

Multumesc Anticipat happy

Răspuns Câştigător
| VuittonGirl a răspuns:

Salut! Si eu am un iPhone, dar 4S! In Apple store sunt foarte multe aplicatii gratis, dar daca tii, totusi, sa iei aplicatii cu plata, va trebui sa dai iste date de la cardul de credit al parintilor tai, caci banuiesc ca esti minor. Aceste date se refera la data expirarii cardului, numele detinatorului cardului, PIN-ul cardului si tot felul de date personale pe care eu nu ti le recomand sa le dai, caci astfel vei fii in pericol ca doferite persoane sa-ti ia bani din acest card! Mai bine ia aplicatii gratis, caci si acestea sunt super tari!