| anonim_4396 a întrebat:

Hei big grin nu imi mai merge o casca de la castile de la pc straight face nu stiu de ce, vineri(saptamana trecuta) le-am cumparat. Nici macar nu le-am trantit, n-am tras de fire, n-am varsat apa pe ele laughing si imi merge o singura casca si cateodata merge o casca mai incet si una mai tarestraight face si ma surzeste crying ce sa fac? crying

8 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Du-te la magazinul de la care le-ai cumpărat și cere altele.

| AndaDaniela a răspuns:

Oita scarpinata in cur ai grija la ce cumperi!

| LiviuCristy a răspuns:

Vezi daca merg la alt pc bine sau alt sistem ( roaga un prieten ) sa vezi daca e de la tine sau de la casti; daca au mufarea jack buna pentru pc si daca sunt bune castile umbla in cp la sounds si regleaza de acolo ca sigur ceva e dat mai incet
Daca sunt de la casti schimba-le, ai garantie e dreptul tau de cetatean european

| ydod a răspuns:

1.Incearca sa o instalezi din nou (o scoti din pc si o bagi la loc)
2. Poate stie cineva sa ti-o repare...
3. Daca mai ai bonul du-te acolo de unde ai cumparat castile si ti le schimba...
4.cumpara-ti altele.

Recomand : nr 4. big grin
Funda
?

| SilviaDulcik a răspuns (pentru ydod):

Ai dreptate in mare parte dar sa cumpere altele nu este convenabil.
Daca te duci cu bonul, sunt sanse sa gaseasca ei o scuza pentru care sa nu iti poata da o alta pereche, in nici un caz banii inapoi. Daca aceste casti sunt cu rotita pentru volum, posibil acolo sa fie buba. De obicei, cele cu rotita se avariaza destul de rapid.
In concluzie, singurul mod in care poti rezolva este sa misti de rotita pana cand se aud ambele la fel.

Daca nu este cu rotita atunci este grav.

| Crucified a răspuns (pentru SilviaDulcik):

Sunt cu rotita, are chestia d-aia On si Off si are si carlig oh go on

| rolicx a răspuns:

Returneaza castile si cumpara-ti altele mai scumpe si mai de calitate

| Playstation a răspuns:

Reinoieste Driver.