| gheorghe696969 a întrebat:

Hei.daca mi-am blocat telefonul cu maze (chestia aia cu unit 9 puncte) si acum imi cere nume de utilizator si parola..de la google..pe care nu le stiu.ce pot sa fac?(am Samsung Galaxy young Duos)..va rog frumos :3 sunt disperatt :o :o

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Hard reset! Atentie se pot pierde date!

Take Out Your Sim And Memmory Card

http://www.easyreset.in/2013/05/hard-reset-your-samsung-galaxy-y-duos.html

| gheorghe696969 explică (pentru stlucian):

MUltuuuuuuuuuuumesc mult..Sa iti dea DUmnezeu sanatatea..nu stiu ce m-as fi facut fara tine..multumesc multumesc multumesc! esti cel mai tare happywinking

| stlucian a răspuns (pentru gheorghe696969):

Multumesc pentru urari, la fel sa-ti dea Dumnezeu sanatate si tie si apropiatilor tai!
Am raspuns dupa cunostintele mele astfel de situatii!
Si altadata cu placere thumbs up

PS Nu sunt cel mai tare sunt altii mai buni dar am nimerit-obig grin sa zicem asathumbs up

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Probabil trebuie sa-ti faci un cont.

| gheorghe696969 explică (pentru express11):

DE pe telefon nu pot. vrei sa spui dupa PC si sa trimit?

| express11 a răspuns (pentru gheorghe696969):

Da