| abcdefgh a întrebat:

Hei! Daca pun #31#07******** si trimit mesaj imi arata numarul de telefon sau nu? Stiu ca daca sun asa apare Numar Privat, dar la sms nu stiu daca apare tot asa sau nu.Multumesc

Răspuns Câştigător
| AnnaLuuv a răspuns:

Hei! Buna!

Este imposibil sa dai mesaj cu numar privat, doar apelurile sunt permise.

Sper ca te'am ajutat! bye!

9 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Din cate stiu eu la sms nu este valabila chestia asta ci doar atunci cand suni poti suna cu nr privat

| roxyana03 a răspuns:

Buna... daca o sa pui #31#07********nu o sa mearga sa primitii messaji cu numar ascuns, stiu asta pentru ca am incercat si eu, nu poti decat sa sunii cu #31#07******* si vei suna cu privat dar sa tr sms nu potii...

| Gabiii a răspuns:

Daca efectuezi un apel nu iti apare numarul! Dar la mesaje nu merge!winking

| Candy66 a răspuns:

Nu la mesaj numai dupa Orange merge sa trimiti vu privat si E *ri# merge sigur :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai pot expedia sms-uri cu numar ascuns.
Apeluri cu numar ascuns se pot face insa, formezi #31#urmat de numarul de telefon.
Persoana apelata nu vede numarul!

| Ariannna a răspuns:

Din câte ştiu eu nu merge să trimiţi mesaj privat.numai să suni poţi.

| ioanahd1 a răspuns:

Si la sms apare numar privat

| yulysilv a răspuns:

Inainte optiunea cu mesaj privat o aveau Orange-ul, insa cosmote nu are aceasta optiune de a trimite mesaje cu numar ascuns.Nu stiu ceilalti opertaori dar suna la serviciu clienti.

| lovepeachgirl97 a răspuns:

Buna! Chestia cu #31# functioneaza doar la apeluri. O zi bunawinking